Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Бути лідерами навчалися курсанти Інституту ВМС.

Протягом п’яти днів на військовому полігоні Одещини курсанти 2-го курсу Інституту ВМС вчилися бути лідерами та вести за собою особовий склад.
Курс лідерства на базі Інституту ВМС НУ «ОМА» започаткований в минулому році. Мета практичних занять спрямована на те, щоб розвинути лідерські якості в курсантів, оцінити та, в разі необхідності, скорегувати їхню підготовку. Курс розроблений на базі набутого досвіду курсантів під час навчання за кордоном.
У розробці адаптивної програми курсу брав участь і Анатолій Бадюл, курсант 5-го курсу, старший інструктор, він навчався у Великій Британії та поділився своїм досвідом з викладачами. Розповідає: "Всього розроблено 15 навчальних точок, їх можна розбити на три серії. Перша з них – це допомога пораненим та знаходження їх в складних умовах, друга –завдання на логічну послідовність дій особового складу, ребуси, де треба проявити свої розумові здібності, третя з них – це робота в екстрених ситуаціях, коли необхідно доставити вантаж з одного місця в інший в умовах обстрілу."
Після вдалої евакуації постраждалого хлопці переходять до наступного завдання – по-пластунськи проходять маршрут під лінією перешкод, до якої не можна торкатися. В разі дотику спрацьовує сигнал, і той, хто здійснив дотик до перешкоди, вважається пораненим. Відповідно, команда повинна надати допомогу пораненому, і лише тоді завершити завдання.
Такі курси надзвичайно важливі і актуальні для майбутніх офіцерів, які керуватимуть підрозділами. В українському війську їх проводять за участю іноземних інструкторів для офіцерів та старшин, а ось у вишах така система підготовки лише запроваджується.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *