Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Через зруйнований на Франківщині газопровід частина Буковини залишилася без газу.

Унаслідок злив і паводків зруйновано повітряний перехід газопроводу-відводу до газорозподільної станції «Брусниця» через річку Черемош біля села Завалля на Івано-Франківщині. Через це довелося зупинити газопостачання для 9 населених пунктів в Чернівецькій області, – повідомили у пресслужбі Оператора ГТС України.

Фото: tsoua.com

Відновлювати газопровід через Черемош і ліквідовувати наслідки аварії фахівці зможуть  лише після того, як на Прикарпатті стихне негода. Наразі через затяжні зливи та значний рівень підтоплення територій залишається обмеженим рух дорогами й мостами в регіоні.

Фото: tsoua.com

Через паводки в західних областях України ОГТСУ перейшов на особливий режим роботи, оскільки внаслідок значного підйому води в гірських річках виникла загроза пошкодження об’єктів газотранспортної інфраструктури в західному регіоні України. Також є значні ризики підтоплення ГРС «Могилів-Подільський» на Вінниччині.

Оператор ГТС визначив потенційно небезпечні ділянки та розробив заходи локалізації у разі аварійних ситуацій, а також сценарії переключень газових потоків. У відомстві запевнили, що ведуть постійний моніторинг рівня води та стану опорних конструкцій у місцях переходу газопроводів через річки. Мобілізовано всі технічні служби та ремонтні бригади, на випадок необхідності реагування згідно з Планом ліквідації аварійних ситуацій підготовлено відповідну техніку.

Нагадаємо, західні області України потерпають від паводків унаслідок затяжних злив. Найбільше постраждала Івано-Франківщина, зокрема місто Галич. Над ліквідацією наслідків негоди у Карпатському регіоні працює зведений загін ДСНС із Волинської, Рівненської, Львівської областей, техніка з Хмельниччини.

Фото: dsns.gov.ua

За інформацією управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, на 06.00 сьогодні, 26 червня, зруйновано та пошкоджено 705 км автомобільних доріг, розмито 201 км берегів, зруйновано та пошкоджено 139,5 км берегоукріплень, зруйновано та пошкоджено 19 км дамб, зруйновано та пошкоджено 224 мости і мостові переходи, пошкоджено 6 водозаборів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *