Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Кримськотатарський прапор підняли на буксирі «Яни Капу».

У Практичній гавані – місці базування військових кораблів, відбулась церемонія підняття прапору кримськотатарського народу на рейдовому буксирі «Яни Капу». З початком окупації РФ українського Криму та переслідувань колаборантами корінного населення півострова, головні заходи до Дня кримськотатарського прапора відбуваються на материковій Україні силами громадських організацій за підтримки та координації Меджлісу. Вже кілька років поспіль проводиться акція під гаслом: «Два прапори – одна країна».
Урочистості розпочались із підняття стягу України та кок-байрак – прапора кримських татар, під музичний супровід оркестру Центру військово-музичного мистецтва ВМС.
Заступник командувача ВМС з бойової підготовки Олексій Доскато зауважив: "Це символізує нашу єдність. Україна – дуже багатонаціональна держава і сьогодні ми демонструємо свою підтримку кримським татарам, які, як і ми, страждають від анексії та окупації рідної землі. Кримські татари багато зробили для нас в 2014 році, були першими серед тих, хто підтримав нас там, в Криму. Вони постійно поруч з нами під час боротьби за незалежність, вони багато роблять на міжнародній арені, підтримують наших військовополонених."
Голова кримськотатарської громади Одеської області Мєр`єм Джелілова: "Дуже символічним є те, що ми цей день розпочали з візиту до військово-морських сил, з моря, з підняття прапора на "Яни Капу", тому що Крим – це море, кримські татари завжди асоціюються саме з морем, тому для нас дуже важливою є підтримка, для нас дуже важливим є те, що кримськотатарський прапор майорить поруч з українським державним прапором."
Нагадаємо, що рейдовий буксир "Яни Капу" в травні цього року повернувся до місця дислокації після звільнення з російського полону та тривалого ремонту. Примітно, що допомагали усунути пошкодження корпусу судна, отримані внаслідок тарану російським кораблем, та надавали допомогу в облаштуванні побуту екіпажу фонд «Астем», як шефська організація кримських татар, які планують і надалі підтримувати та співпрацювати з екіпажем рейдового буксиру.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *