Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Владика Йосиф Мілян привітав Блаженнішого Святослава із річницею священства

«Чи то єпископ, чи то священник, кожен покликаний справляти Євхаристію та дарувати Тіло і Крові Господа нашого Ісуса Христа.

Це особливе покликання: тримати на руках того, Хто у Своїх руках тримає Вселенну», – цими словами Єпископ Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії привітав Блаженнішого Патріарха Святослава з нагоди 26 річниці з дня отримання священничих свячень.

Нагадаємо, що 26 років тому, Святе Таїнство Священства прийняв Блаженніший Патріарх Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви. Це сталося 26 червня 1994 року із рук Блаженнішого Мирослава Івана Кардинала Любачівського.

З цієї нагоди Владика Йосиф Мілян Привітав Главу УГКЦ у форматі відеопривітання. «Ця річниця гідна дяки Богові за цей дар, який ви отримали двадцять шість років тому», – йдеться у вітанні.

Протосинкел Київський зазначив, що Христове священство це особливе покликання, до якого Господь покликав своїх апостолів та учнів. Давши їм можливість розгрішати з гріхів та відкривати Брами Царства, Ісус доручив їм подавати людству Євхаристійний хліб, Який є  завдатком вічного життя для світу та людини.

«Тішимося з Вашого священства, тішимося з того, що жертвуєте себе разом з Христом для світу та людини. Тішимося з того, що вмієте бути прикладом доброго священника через двадцять шість років після рукоположення. Тішимося з того, що через Ваші святительські руки Церква наповнюється новими покликаннями та новими священниками… Хай Бог буде Вашою силою і Вашим натхненням служити світові», – наголосив Архиєрей.

Прес-служба Київської Архиєпархії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *