Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

Фільм української режисерки здобув нагороду на фестивалі USA Film Festival

Короткометражку 22-річної української режисерки Анастасії Євченко “Якщо було завтра” (IF WE HAD TOMORROW) відзначили спеціальною нагородою престижного кінофестивалю USA Film Festival.

Цей міжнародний фестиваль художнього й документального кіно проходить у Далласі з 1971 року. У номінації за найкращу міжнародну короткометражну стрічку було 22 фільми, які відібрали із 500 робіт з 36 країн світу. Робота “Якщо було завтра” отримала почесну номінацію журі в галузі експериментального кіно.

"Ми горді презентувати Україну на міжнародній кіноарені. Це велика честь для нашої команди бути номінованими серед цих прекрасних кінокартин, і це велика можливість для нас як для команди", – розповіла Анастасія Євченко, режисерка кінострічки.

Стрічка піднімає питання вибору, людських цінностей і війни. Анастасія Євченко, студентка школи мистецтв Нью- Йоркського університету, стала авторкою ідеї, сценаристкою і режисеркою. Зйомки фільму проходили у липні 2019 поблизу Києва. Головні ролі зіграли молоді українські актори Вікторія Левченко й Олексій Олексюк.

Прем’єра фільму відбулась в Італії на міжнародному фестивалі у Мілані. Стрічка здобула низку нагород на європейських фестивалях: нагороду в номінації найкращий експериментальний фільм у Парижі, нагороду за найкращий монтаж у міжнародному фестивалі у Ніцці та відзнаку за найкращу операторську роботу у Лондоні.

Дивіться також: Фільм українки переміг у номінації найкращий режисерський дебют у Лос-Анджелесі. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *