Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

НАСА запустить на Марс робота-дослідника для пошуку життя

22 липня НАСА запустить 1043 кілограмовий марсохід Perseverance (в перекладі “наполегливість”), робота-дослідника, який шукатиме життя на Марсі, а саме, ознаки мікробів, які колись могли існувати на планеті. Назву апаратові обрали завдяки національному конкурсу дитячих ідей.

Perseverance вивчатиме марсіанський кратер Єзеро принаймні протягом одного марсіанського року (приблизно 687 земних днів): досліджуватиме клімат, збиратиме зразки гірських порід та ґрунтів. Знайдені зразки робот складатиме у трубки та залишатиме їх на поверхні планети для доставлення на Землю.

Марсохід відправляють у космос зі станції на Мисі Канаверал у Флориді на ракеті Atlas 5. Семихвилинний спуск на поверхню Марса Perseverance має здійснити у лютому 2021 року.

Через розташування Землі відносно Марса можливості із запуску туди апаратів з’являються лише кожні 26 місяців. Якщо марсохід не вдасться запустити цього літа, місії доведеться чекати до вересня 2022 року, щоб спробувати ще раз.

При цьому низка науковців називає технологію марсоходу застарілою і порівнюють її із апаратом Viking, який першим успішно дослідив Червону планету 44 роки тому. Проривом може стати термоядерний ракетний двигун, але американські, китайські та російські науковці лише у процесі розробки технології.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *