Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Новообраний очільник німецького єпископату зустрівся з Папою

Новообраний очільник німецького єпископату зустрівся з Папою
Голова Єпископської Конференції Німеччини, обраний на початку березня, здійснив візит до Ватикану, де зустрівся з Папою та очільниками деяких відомств Курії, представивши ситуацію Церкви в країні.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ / Mario Galgano – Ватикан

У суботу, 27 червня 2020 р., вранці, Папа Франциск прийняв на аудієнції єпископа Ґеорґа Бетцінґа, Ординарія Лімбурґа, якого 3 березня 2020 року обрано Головою Єпископської Конференції Німеччини. Новообраний очільник німецького єпископату щойно тепер зміг здійснити візит до Ватикану. Його супроводив Генеральний Секретар конференції о. Ганс Ланґендьорфер, ТІ.

Після аудієнції в Святішого Отця ієрарх розповів журналістам про теми, які обговорювалися під час зустрічі. Єпископ представив перебіг так званого «Синодального шляху» Церкви в Німеччині, детально доповівши про обговорення реформ і подальших проектів. «Після інтенсивного обміну думками зі Святішим Отцем почуваюся підбадьореним і надалі прямувати розпочатим шляхом. Папа цінує цей проект, який тісно пов’язує із поняттям “синодальності”, ним підтримуваним», – зазначив очільник єпископату, додавши, що Церква в Німеччині, прямуючи цією дорогою, пам’ятає, що пов’язана із Вселенською Церквою.

«Ми повинні знайти відповіді на нагальні виклики, з якими Церква змушена рахуватися, починаючи від підходу до сексуальних зловживань щодо неповнолітніх і до величезної кількості людей, які залишають Церкви. Своїм листом до паломничаючого Божого люду Церкви в Німеччині в червні 2019 року Папа Франциск підбадьорив нас і дав вказівки у цьому напрямку. Він і надалі уважно нас супроводитиме», – сказав Преосвященний Бетцінґ, зазначивши, що Папа звернув увагу на те, що під час синодального шляху та в діяльності Церкви в Німеччині слід не втратити з поля зору бідних, похилих віком, біженців. Святіший Отець, за його словами, «виразно попросив, аби наслідки і досвід, що виливають з пандемії коронавірусу, були враховані на майбутнє». Ієрарх також висловив сподівання на те, що досвід синодального шляху Церкви в Німеччині зробить важливий внесок у ватиканський Синод Єпископів, запланований на жовтень 2022 року, темою якого буде саме синодальність.

Під час дводенного візиту до Ватикану Голова Єпископської Конференції Німеччини зустрівся також і Генеральним Секретарем Синоду Єпископів кардиналом Лоренцо Балдіссері, та його призначеним наступником архиєпископом Маріо Ґреком, з Префектом Конгрегації віровчення кардиналом Луїсом Ладарією, Префектом Конгрегації в справах єпископів Марком Уелле, Головою Папської Ради сприяння єдності між християнами кардиналом Куртом Кохом та з Послом Німеччини при Святому Престолі Міхаелем Кохом.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *