Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Священники Апостольського Екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії провели черговий день духовної віднови

19 червня священники УГКЦ Апостольського Екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії провели день духовних роздумів онлайн вдруге.

Традиційно, цей день отці розпочали із служіння Божественної Літургії у місцях проживання, відтак – всі зібрались у визначений час перед своїми комп'ютерами ( в Інтернеті).

Духовними роздумами цього разу ділився ієрм. Йосиф Будай, ЧСВВ. Цей священник є знаним місіонером, проповідником реколекцій та автором більш як 40 книг (між ними під псевдонімами 

 Падре Джузеппе Ваґабондо, Схимонах Теодот).  У 2000—2004 роках був  протоігуменом провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Зараз преподобний отець Йосиф є духівником Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій ім. Йосифа Вельямина Рутського в Брюховичах. 

Проповідник звернув увагу присутніх на любов до Бога. Це є початок прагнення кожної людини, а в особливий спосіб для священиків. Отець ділився досвідом свого життя, особливо покликання – дорогою розвитку любові до Бога. Отець порівняв цей час як закохання в Бога, подавши приклад святої Терези від дитятка Ісус. Любити Бога це виконувати Його святу волю. 

В кінці отці Апостольського Екзархату мали можливість поставити духівнику запитання. 

Пресслужба Апостольського Екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *