Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Тренування і змагання – чотирилапі прикордонники вдосконалюють навички в режимі нон-стоп

Контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» розпочав пропускні операції, тому й у службових собак Донецького прикордонного загону знову багато роботи з пошуку забороненого.

Окрім цього – чотирилапі зі своїми господарями продовжують тренування і навіть змагаються за звання кращого інспектора-кінолога.

У сумках, будівлях та конструктивних особливостях автомобіля службові собаки Донецького загону вишукують запахоносії з наркотичною речовиною, вправляються з пошуку зброї та боєприпасів. Спека є фактором, що знижує рівень уваги, але ці чотирилапі прикордонники звикли якісно працювати в будь-яких умовах довгий проміжок часу.

Окрім КПВВ вихованці служби кінологічного забезпечення розшукують заборонене також і на суднах в Маріупольському торговельному порту та ведуть пошук по всій лінії розмежування, виявляючи схрони бойовиків. Є й ті, що навчені на затримання правопорушників.

Як найвправніші цього разу відзначені німецький вівчар Амір та лабрадор Делайт. Щоб також отримати можливість бути кращим серед кращих – достатньо звернутися в Донецький прикордонний загін (м. Маріуполь, вул. Гагаріна 150 а, +380977394725) та підписати контракт.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *