Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

ProВійсько: баланс сил на морі | контрснайперська підготовка

00:58 Баланс сил на морі. Анексія Криму 2014-го року відкрила для росії відразу кілька нових «стратегічних напрямів». Це одночасно і контроль акваторій Чорного та Азовського морів, і плацдарм для ще одного нападу на територію України. Під приводом різноманітних навчань росія продовжує закривати дедалі більше морських районів, демонструючи що саме вона господар в Азово-чорноморському регіоні. Так, у 2019 році збитки української морської галузі через російську блокаду портів тільки в Азовському морі перевищили 10 мільярдів гривень. Про ситуацію в цьому регіоні та чи може змінитися баланс сил на користь України – у сюжеті.
07:53 Огляд подій в районі проведення ООС. Знищення російської станції наземної розвідки «Кредо» М1 та мінометної позиції противника.
08:53 Доля проекту СУ-24 МР.
09:55 Україна отримала одну з найсучасніших модифікацій "Javelin".
10:48 ДБР оголосило підозру у державній зраді Януковичу, Лєбєдєву та Саламатіну.
11:49 Контрснайперська підготовка. В умовах окопної війни, коли лінія фронту змінюється не часто, а протиборчі сторони укріплюють власні позиції та бліндажі, ефективність артилерії чи стрілецької зброї є не надто високою. Одним з найефективніших засобів ураження противника на великих дистанціях лишається високоточна снайперська гвинтівка. За таких умов рівень підготовки українських контрснайперів набуває критично важливого значення. На полі бою сучасний снайпер виконує значно більше завдань, аніж здається на перший погляд.
#proвійсько #баланс_сил_на_морі #sniping

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *