В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Папа Вартоломеєві І: сподіваюся, що скоро відновляться взаємні візити

Папа Вартоломеєві І: сподіваюся, що скоро відновляться взаємні візити
Глава Католицької Церкви в урочистість Петра і Павла скерував духовні обійми Константинопольському патріархові та склав побажання Вічному Містові.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Дорогі браття й сестри, засилаю, насамперед, свої вітання всім римлянам і тим, які живуть у цьому місті з нагоди свята покровителів апостолів Петра і Павла. За їхнім заступництвом молюся за те, щоби в Римі кожна людина могла жити гідно та зустріти радісне свідчення Євангелія», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у понеділок, 29 червня 2020 року.

Далі він нагадав, що з нагоди урочистості апостолів Петра і Павла до Риму, згідно зі звичаєм, прибуває делегація Константинопольського Вселенського патріархату, але цього року на заваді стала пандемія. «Тому надсилаю духовні обійми дорогому братові Патріархові Вартоломеєві, в надії на те, що зможуть відновитися якнайшвидше наші взаємні відвідини», – сказав Святіший Отець, побажавши паломникам, аби відвідини гробів святих апостолів зміцнювало віру та свідчення.

Святіший Отець також згадав усіх мучеників, які віддали життя за Христа, зокрема, в період імператора Нерона, саме на цьому місці, де тепер розташована площа Святого Петра, «земля, вмита кров’ю наших братів-християн».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *