Владика Василій Івасюк закликає допомогти потерпілим від повені

26 червня у Коломийській єпархії відбулася зустріч деканів з Економічною Радою. Присутні говорили про те, як допомогти потерпілим людям від наслідків повені у Карпатах.

Зараз людям насамперед потрібні продукти харчування, питна вода і житло, яке забрала раптова повінь або зруйнувала його до такої степені, що воно вже не підлягає ремонту. Не менш потрібними є також одяг і медикаменти. Обговорювали також як  належно зібрати дітей на навчання, а до місяця вересня – жовтня підготувати житло на холодний період.

Коломийська єпархія разом з благодійною організацією «Карітас» та представниками Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вже почали роздавати матеріальну допомогу і морально підтримувати потерпілих.

У зв’язку зі стихійним лихом Коломийський єпископ видав Звернення до священників та всіх людей доброї волі. Владика Василій закликає 5 липня 2020 року, на свято Матері Божої Неустанної Помочі і Всіх святих українського народу, провести ряд заходів. Зокрема, у церквах розпочати молитву за подолання наслідків повені до покровителів єпархії;    організувати збір продуктів харчування, питної води і лікарств для передачі потерпілим; підготувати і провести збірку по парафіях єпархії. Деканів єпископ зобов’язав «приймати всі види допомоги, вести детальний облік у письмовій формі та звітувати перед управлінням єпархії про стан виконання збірки; кошти і матеріальну допомогу подати до управління єпархії для подальшого і якнайшвидшого розподілу між потерпілими; подати списки найбільш потребуючих людей, а також парафій».

Завершив своє звернення владика словами: «З надією на відкриті ваші серця до потерпілих в час повені у Карпатах 2020 року».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kolugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *