Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Фонд Revived Soldiers Ukraine: “Давайте відновимо здоров’я поранених військових України разом!”

ВітаємоМи — Американський благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine, який відкрився в листопаді 2015 року. Привозимо важкопоранених військових України на лікування в США, і це є одним з основних напрямків нашої діяльності. За 4 роки ми змогли привезти на лікування до Америки 44 військовослужбовців, зцілення яких коштувало приблизно 10 мільйонів доларів (!). У 2018-му році ми відкрили філіал фонду “Відродження Захисників України” в Києві. Це полегшило нашу мету допомагати пораненим воїнам в Україні.

За всі роки існування фонду приблизно 300 поранених ветеранів отримали допомогу в Україні та Європі у вигляді протезно-ортопедичних виробів, засобів для пересування, медикаментів, операцій та іншої лікарської допомоги, технічних та інших засобів реабілітації. 

Наша місія це максимальне відновлення здоров’я військових, втрачене через бойові дії на Сході України.
За 3 роки ми привезли на довготермінову реабілітацію в Next Step Fitness в Лос-Анджелесі 13 паралізованих від пояса військових. Ми домовилися з керівництвом Next Step Fitness і відкрили подібний центр реабілітації під Києвом в місті Ірпінь, де професійні реабілітологи, які пройшли тренування в США, приймають поранених військових з нейротравмами й працюють з військовими над втраченими функціями тіла після поранення чи травми
.

(Iryna Vashchuk-Discipio, President / DevelopmentRevived Soldiers Ukraine)

Війна в Україні змінила світогляд багатьох, в тім числі й краян, які мешкають у США. Колишня спортсменка-легкоатлетка, яка виступала за збірну України, Ірина Ващук, зараз – волонтерка. Вона допомагає в реабілітації поранених українських військових  і є президентом благодійного фонду “Revived Soldiers Ukraine”, що організовує збір коштів, відправляє воїнів АТО з травмами на лікування до США та відкриває реабілітаційні центри в Україні.

В середині березня цього року фонд “Revived Soldiers Ukraine” планував привезти в США на лікування в Massachusetts General Hospital 45-го пораненого, військового 131-го окремого батальйону Руслана Королева. Руслан отримав кульове поранення в кістку лівої руки. Все було домовлено, однак, в останню хвилину фонд повідомили, що лікарню закрили для планових операцій, а авіалінії, в зв’язку з епідемією КОВІД-19, просто скасували польоти. Руслан чекав 3 місяці, і ось незабаром він вже прибуде до США на довгоочікувану операцію.

Рука Руслана не загоюється через інфекцію, отриману під час поранення – після зняття пластини рік тому, кістка просто розламалась. Українські лікарі не змогли допомогти військовому, тому було прийнято рішення почати переговори з лікарнею в Бостоні і попросити допомоги. Попередньо витрати на оплату лікування для Руслана в госпіталі складають 13,450 доларів. Представники фонду сподіваються, що українська діаспора в США допоможе у зборі цієї суми (нижче подаємо веб-сайт).

Фонд відновив роботу свого реабілітаційного центру “Next Step Ukraine” в кінці травня після 2-місячного карантину. Поранені військові повернулись на реабілітацію, і “Revived Soldiers Ukraine” набрав нових важкопоранених хлопців. На сьогодні фонд реабілітує в день по 12-14 пацієнтів. Паралізовані військові мріють ходити, і тут їм насправді щодня допомагають “дійти до мрії”.

Під час карантину благодійний фонд “Revived Soldiers Ukraine” допомагав малозабезпеченим і пораненим ветеранам в Україні продуктами харчування (приблизно 20 військових отримали продуктові запаси на місяць), ліками, а також прифронтовим лікарням – медичним обладнанням на суму 5,000 доларів.

Незаважаючи на карантин, фондом “Revived Soldiers Ukraine”  було організовано одну з 3-х важких операцій в Swedish Hospital (Чикаго) пораненому військовому Олегу Івахнюку. Разом з парафією УГКЦ Святого Йосифа Обручника на чолі з отцем Миколою Бурядником, фонд оплатив медичні витрати Олега на суму 5,500 доларів, а також придбав йому реабілітаційний візок за 1,700 доларів. Зараз Олег готується до операції кульшового (тазостегнового) суглоба, і після лікування в США фонд планує повернути його на подальшу реабілітацію до Next Step Ukraine під Києвом.

Дієвою є культурна дипломатія, тож активісти продовжили привозити українських артистів до США. Таким чином просували українську культуру в Штатах та збирали кошти для наших поранених військових. На жаль, в зв’язку з епідемією, фонд був змушений скасувати всі масові заходи і благодійні концерти, за допомогою яких і збираються кошти на оплату медичних послуг для поранених військових та утримання реабілітаційного центру “Next Step Ukraine” в місті Ірпінь (Київ, Україна).

Фонд “Revived Soldiers Ukraine” сподівається, що після завершення карантину отримає дозвіл на проведення масових заходів й коцертів за участю Оксани Мухи, Олександра Божика та гурту Kozak System.

“Звичайно, хочу висловити подяку всім, хто вже довгий час з нами в команді Revived Soldiers Ukraine, – згідно з нашими підрахунками, це близько 40 волонтерів, які активно допомагають вже стільки років. Дякую парафіям українських церков, українським кредитівкам і банкам, культурним центрам і власникам бізнесів. Я навіть не очікувала, засновуючи благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine, на таку велику підтримку. Приємно здивована і безмежно вдячна всім, хто приєднався і зробив нашу команду волонтерів сильною”, – не втомлюється повторювати Ірина.

Всім, хто хоче приєднатися до підтримки українських військових, радимо знайти сторінку фонду на Facebook: https://www.facebook.com/RevivedSoldiersUkraine/

Якщо ви бажаєте стати меценатами реабілітаційного центру Next  Step Ukraine чи проєкту 5km Army Run, звертайтеся безпосередньо до Ірини Ващук: 

e-mail: revivedsoldiersukraine@gmail.com, тел.:  213-926-6627. 

Добровільні внески можна робити тут: www.rsukraine.org 

Ми дякуємо всім, хто переймається долею поранених захисників України. Разом – до перемоги!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *