Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Український національний музей в Чикаго посадив Тарасову вербу

Український національний музей в Чикаго посадив Тарасову вербу, привезену з могили Кобзаря у Каневі.

Про це повідомила кураторка музею Марія Климчак у Facebook.

«До Дня незалежності Америки Український національний музей у Чикаго посадив Тарасову вербу! Пагінець, привезений Михайлом Бойчуком з могили Тараса Шевченка у Каневі, є спадкоємцем дерева, висадженого Поетом під час заслання у 1850 році у Казахстані… Гілочка перелетіла сюди, де живе Шевченкове слово, що об’єднує і зближує усі покоління емігрантів та усі народи. Учітеся, брати мої!», – йдеться у дописі.

Як зазначила Климчак, символічним є те, що США, як ніколи, потрібен Шевченко з його закликом – «Обнімітеся ж брати мої молю вас, благаю».

«У час карантину ми не маємо можливості зібрати громаду, але готуючись до виходу з нього і до відкриття музею для туристів і гостей, для вас, хто чекає на наші виставки, ми це зробили: – президент музею Лідія Ткачук, працівники Марія Климчак, Орися Курбатов, Галина Парасюк, Тетяна Червінська, Марічка Курницька (практикантка)… Обряд освячення і благословення провів о. Олег Кривокульський, парох греко-католицької парафії св. Володимира в Ольги», – зазначила кураторка музею.

За її словами, відтепер на березі Мічигану, у велетенському мультикультурному Чикаго, на подвір’ї Українського національного музею ростиме справжня верба.

Фото: Maria Klimchak/Facebook

Джерело: Укрінформ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *