Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

У ВМС України відкрили Школу морського піхотинця.

У Миколаєві урочисто відкрили школу морського піхотинця, завдання якої полягає у підготовці морських піхотинців за стандартами НАТО.
На базі Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України розпочала своє формування Школа морського піхотинця. В урочистій церемонії відкриття нового підрозділу флотського навчального центру взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль, а також представники командування, волонтери і меценати.
Командувач ВМС України зауважив: "Ми можемо багато створити, побудувати кораблі, отримати сучасну техніку, але без людей мотивованих, які є вірні присязі своїй країні, патріотичних і підготовлених, ця техніка не буде застосована відповідно до своїх завдань, тому створення школи морського піхотинця – це ще один крок до професійної армії, морської піхоти, флоту."
Командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль у своїй промові відзначив, що школа морського піхотинця – це місце де готуватимуть справжніх професійних воїнів.
Сьогодні тут вже навчається 78 курсантів. Курс підготовки триватиме 3 місяці. Школа морського піхотинця створена за сучасними стандартами і методами підготовки країн членів НАТО, яка побудована за модульним принципом. Вихованців вчитимуть діяти та приймати рішення за будь-яких обставин, проводити різноманітні операції в повітрі, воді і на суходолі, а останнім етапом підготовки буде проходження морально-психологічної смуги морпіха, складання клятви та отримання штормового берету. Після завершення навчання кожний морський піхотинець володітиме всіма видами стрілецької зброї і вмітиме керувати всіма видами техніки, яка стоїть на озброєнні у підрозділах морської піхоти та буде готовий виконувати поставлені завдання.
Окрім урочистих заходів, з нагоди відкриття школи морпіхів, командувач Військово-Морських сил зібрав сержантів та старшин, аби поспілкуватися та визначити коло проблемних питань і можливі шляхи їх вирішення. Під час зустрічі було проведено короткий аналіз старшинської діяльності у військових колективах, а також всі бажаючі мали нагоду поставити запитання командувачу виду та отримати на нього ґрунтовну відповідь.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *