Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Святий Престол: для подолання торгівлі людьми боротися з попитом

Святий Престол: для подолання торгівлі людьми боротися з попитом
Постійний спостерігач Святого Престолу при структурах ООН в Женеві бере участь у 44-й сесії Ради Прав Людини. У п’ятницю він виступив під час дебатів, присвячених торгівлі людьми.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Війну проти торгівлі людьми можна виграти лише завдяки конкретним діям на міжнародному рівні, що не можуть, однак, обмежитися лише переслідуванням торговців людьми, але повинні також втрутитися у сферу попиту. На цьому наголосив Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах ООН у Женеві архиєпископ Іван Юрковіч, виступаючи в п’ятницю, 3 липня, під час 44-ї сесії Ради Прав Людини, яка розпочалася у вівторок.

Відкрита рана на тілі людства

Коментуючи представлений під час засідання рапорт, приготований спеціальним доповідачем з питань торгівлі людьми, що стосувався, зокрема, жінок і дітей, ватиканський дипломат відзначив, що покращення «механізмів захисту, реабілітації та реінтеграції жертв» належить до абсолютних пріоритетів. Водночас, незважаючи на поступ у боротьбі з цим явищем, числа говорять про драматичність ситуації. Торгівля людськими істотами в різних її проявах, між якими архиєпископ Юрковіч згадав і торгівлю немовлятами в контексті сурогатного материнства, й «надалі залишається відкритою раною на тілі сучасного людства».

Бідність, корупція, брак освіти та можливостей, а останніми місяцями також і наслідки пандемії Covid-19, належать до факторів, що підживлюють це явище. «Йдеться про справжній бич для наших суспільств, що заперечує гідність жертви, ставлячись до неї як до обмінного товару, призначеного для визискування», – зазначив папський представник, вказуючи на те, що йдеться про один з проявів так званої «культури одноразового вжитку», яку неодноразово критикував Святіший Отець Франциск.

Боротися з попитом

Святий Престол вважає, що єдиним способом для остаточного викорінення явища, яким керує міжнародна організована злочинність, є конкретні дії на глобальному рівні. Існує потреба в «коаліціях доброї волі». У цьому контексті ватиканський дипломат сказав на невтомну працю багатьох конфесійних організацій у світі, задіяних у запобігання та протидію торгівлі людьми та в реабілітацію й несення допомоги її жертвам.

Крім того, як зазначив архиєпископ Юрковіч, проблему торгівлі людьми вдасться викорінити лише тоді, коли припиниться попит. За його словами, той, хто є джерелом попиту, поділяє таку саму відповідальність, що й ганебні злочинці, які займаються торгівлею людьми.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *