Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

МН17 – Нідерланди подають на Росію у Європейський суд з прав людини за причетність до збиття літака

Міністерство закордонних справ Нідерландів повідомило, що уряд тієї країни подає на Росію в Європейський суд з прав людини за російську причетність до збиття малайзійського авіалайнера над східною Україною 17 липня 2014 року.

«Подаючи міждержавний позов, уряд надає ЄСПЛ усю наявну і відповідну інформацію про збиття рейсу МН17», – сказано в заяві міністерства.

Заява також наголошує, що цей державний позов буде частиною окремих позовів, поданих проти Росії родичами і близькими жертв.

Більшість 298 людей загиблих в літаку, що летів з Амстердама до Куала-Лумпура були громадянами Нідерландів.

Нідерландські фахівці очолювали міжнародне розслідування, яке завершилося 2019 року висновками, що літак був збитий російською ракетою з установки «Бук».

У березні 2020 року нідерландський суд почав процес після висунення прокуратурою країни обвинувачень стосовно трьох громадян Росії та одного українського громадянина, яких звинувачують у перевезенні ракетної установки з Росії та використанні її з території у Донецькій області, контрольованої російськими силами.

«Досягнення справедливості для 298 жертв збиття рейсу МН17 є і буде серед найвищих пріоритетів уряду», – сказав міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.

«Подаючи позов до ЄСПЛ і таким чином підтримуючи, усіляко як ми можемо, позови близьких і родичів, ми наближаємося до цієї мети».

Україна також вказує на збиття авіалайнера МН17 у своєму міжнародному судовому позові проти Росії, звинувачуючи Москву у підтримці тероризму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *