Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Військово-морські сили України провели збір-похід кораблів, катерів та суден забезпечення.

Військово-морські сили України провели збір-похід кораблів, катерів та суден забезпечення. Мета його проведення – відпрацювання елементів бойової підготовки, злагодженості підрозділів різнорідних сил та демонстрація їх присутності в Чорноморському регіоні.
Під час збору-походу особовим складом учасників було відпрацьовано низку тактичних вправ, серед яких висадка морського десанту на необладнане узбережжя в умовах панування противника в морі та повітряному просторі, ведення мінно-загороджувальних дій, захист морських комунікацій, недопущення блокування пункту базування, тощо.
Окрім корабельно-катерного складу, в заході взяли участь підрозділи морської піхоти, морської і тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України.
Поблизу Одеської області військові в складі тактичних різнорідних груп відпрацювали дії з відбиття нападу противника в морі і надання допомоги судну, що зазнає лиха.
Основою проведеного збір-походу стали кораблі, катери та судна, які цього року були зведені у флотилію ВМС, а керування силами здійснювалось з корабельного пункту управління.
У збір-поході кораблів було задіяно і зведений взвод морської піхоти 88 оремого батальйону морської піхоти, який виконував завдання з висадки морського десанту, охорони та оборони корабля від диверсійних дій.
Морпіхи десантувалися морським і повітряним способом з подальшим взяттям під контроль ділянки узбережжя. Під прикриттям малих броньованих артилерійських катерів морпіхи закріпилися на висоті, зайняли кругову оборону й забезпечили охорону та оборону місцевості.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *