Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Нова блаженна та інші декрети Конгрегації в справах визнання святих

Нова блаженна та інші декрети Конгрегації в справах визнання святих
Святіший Отець затвердив для проголошення декрет про визнання чуда за заступництвом італійської мирянки та чотири декрети про визнання геройського виміру чеснот.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Добіг до завершення ще один беатифікаційний процес. У п’ятницю, 10 липня 2020, Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Анджело Беччіу, Префекта Конгрегації в справах визнання святих, під час якої затвердив для оприлюднення 5 декретів цього відомства. Першим у цьому переліку є визнання чуда за заступництвом італійської мирянки Марії Антонії Сами, яка народилася в Сант-Андреа-делло-Йоніо на півдні Італії 2 березня 1875 року, де й відійшла до вічності 27 травня 1953 року. Це відкриває шлях для проголошення її блаженною.

Інші чотири декрети визнають геройський вимір чеснот Слуг Божих, наступним етапом на шляху прослави яких має стати визнання чуда за їхнім заступництвом. Це італійський єзуїт Еузебіо Франческо Кіні, який помер у Мексиці (1645-1711), іспанський дієцезіальний священик Маріано Хосе де Ібаргюенґуатія-і-Зулоаґа (1815-1888), іспанська черниця Марія Фелікс Торрес, Засновниця Товариства Спасителя (1907-2001) та італійський підліток Анджоліно Бонетта (1948-1963).

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *