Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Облечини в Крехівському монастирі

«Не ви мене вибрали, а я вибрав вас…». Особливу нагоду застановитися над цими словами Спасителя мають дев’ять новиків, облечини яких відбулися 11 липня в Крехівському монастирі св. Миколая.

Новіціят – це фундаментальний час, коли охочі до монашества отримують чернечий одяг і продовжують чернечу формацію – розпізнають своє покликання та очікування, які має щодо них Василіянський Чин.

Новий одяг і нові імена отримали Йосиф Олексій Сагайдачний, Климентій Степан Ніколенко, Венедикт Василь Ніколенко, Ігнатій Дем’ян Барабаш, Іван Володимир Баранецький, Филип Юрій Шумик, Єронім Михайло Ніколенко, Єремія Максим Монташевич та Еммануїл Ярослав Гладкий.

Божественну Літургію очолив о. Протоігумен Йоан Школик. З ним служили Провінційний Вікарій о. Веніамин Чернега, Провінційний Радник о. Корнилій Яремак, о. Августин Стрижик, який донедавна виконував служіння Вчителя новиків, Ректор ВІФБС о. Пантелеймон Трофімов та багато інших василіянських ієромонахів, а ще отці-салезіяни Андрій Платош і Олег Ладнюк та о. Віталій Барабаш – батько одного з новиків. В урочистості взяли участь сестри-йосафатки і василіянки.

Присутніми були численні батьки та родичі облечених, зокрема велика сім’я Ніколенків, троє синів з якої сьогодні отримали габіти. 

Саме до рідних скерував проповідь о. Августин Стрижик, який наголосив на важливості доброго християнського виховання як підґрунтя в розпізнанні покликання.

На завершення з подячними словами звернулися о. Протоігумен та новик Йосиф Сагайдачний.

Всім новооблеченим братам щиро бажаємо наснаги й витривалості в молитві та праці для добра Церкви й народу.

Повідомив о. Корнилій Яремак ЧСВВ

https://www.youtube.com/watch?v=i1V9Ga-PcOY&feature=youtu.beДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *