Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Папа: підтримка душпастирів у нетрях Буенос-Айреса, уражених Covid-19

Папа: підтримка душпастирів у нетрях Буенос-Айреса, уражених Covid-19
Через відеопослання колишній архиєпископ аргентинської столиці висловив свою близькість священикам, які служать у «villas miserias» в непростих умовах пандемії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Близькість, молитва, супровід. З такими почуттями Папа Франциск за допомогою короткого відеопослання звернувся до так званих «Curas villeros», тобто, парохів нетрів, групи священиків, які душпастирюють у «villas miserias», кварталах-нетрях Буенос-Айреса. В умовах пандемії це служіння стало особливо небезпечним з огляду на неякісні санітарні умови в цих багатолюдних поселеннях. Троє з цих священиків заразилися коронавірусом. Саме до них і було звернене коротке послання Святішого Отця:

«Хочу сказати, що я поруч із вами, молюся за вас і супроводжую в ці хвилини. Знаю, що ви боретеся з недугою молитвою та з допомогою лікарів», – сказав він у відеопосланні, яке 9 липня з’явилося у Твіттері священиків. Папа також закликав усіх вірних «дякувати Богові за свідчення цих священиків і молитися за їхнє здоров’я».

Понад півстоліття поруч з убогими

Утворена в Буенос-Айресі наприкінці 60-х років минулого століття група «Curas villeros», отримала новий імпульс і заохочення для своєї діяльності в 90-х роках від тодішнього архиєпископа Хорхе Маріо Берґольйо. Сьогодні да складу «парохів нетрів» входять 22 священики, які душпастирюють у 8 таких кварталах столиці.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *