Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Представники Збройних сил Республіки Польща ділилися досвідом з викладачами Військової академії.

«Курси лідерства» для викладачів військового вишу цими днями провели у Військовій академії м. Одеса. Своїми знаннями ділилися представники Збройних сил Республіки Польща.
Протягом трьох днів на базі Військової академії м. Одеса 9 викладачів вишу преймали досвід виховання офіцерів–лідерів. Навчання проходило шляхом відео конференції. По завершенню курсу викладачі отримають дипломи про підвищення кваліфікації. Свій досвід ЗС Республіки Польщі здобували на прикладі підготовки військовослужбовців ЗС США. Методи підготовки військовослужбовців країни-членів НАТО дуже відрізняються від методів підготовки та викладання у пострадянських країнах.
Професорсько-викладацький склад, який прослухав курс лідерства, тепер буде застосовувати здобуті знання під час підготовки своїх курсантів. Головним завданням тренінгу було виховання офіцера – лідера, який є взірцем для свого підлеглого особового складу. В Збройних силах країн-учасниць Альянсу головне гасло -«роби, як я!», де лідер веде за собою своїх підлеглих.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *