Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Благодійний фонд «Карітас-Київ» надав допомогу мешканцям міста Ірпінь

30 липня 2020 благодійний фонд «Карітас-Київ» надав допомогу мешканцям міста Ірпінь. Люди, які опинилися у скруті через спалах COVID-19 отримали продуктові набори та набори засобів гігієни.

Благодійну акцію провели на території храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Як розповів Протоєрей Мирослав Латинник, парох громади, загалом було передано 59 продуктових наборів. Зокрема допомогу отримали; люди з інвалідністю, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, одинокі матері, люди похилого віку, родини з особами з інвалідністю та опікунські сім’ї. Про це повідомляють прес-служба благодійного фонду.

Звертаючись до присутніх о. Мирослав зазначив: «Перше ніж отримаємо продуктові набори скуштуймо їжу духовну. Помолімося Господню молитву «Отче наш», щоб ми навчилися цінувати те, що отримуємо від Бога. Цей день співпав із 155 річницею проведеного митрополита Андрея Шептицького, який вмів ділитися дарами, які йому послав Господь. Тому і ми сьогодні хочемо поділитися тими дарами з потребуючим людьми нашого міста», – наголосив він.

«Ця допомога реалізується у рамках проєкту «Реагування на надзвичайну ситуацію в окремих регіонах України, пов’язане зі спалахом СОVID-19» спільно з благодійним фондом «Карітас України» та за фінансової підтримки «Карітасу Інтернаціоналіс». Дана програма триватиме три місяці», – йдеться в повідомленні благодійників.

Раніше подібну допомогу було передано мешканцям Деснянського району у Києві. Благодійну акцію на Троєщині було проведено спільно з місцевою греко-католицькою парафією Святого Архистратига Михаїла.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *