Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Блаженніший Святослав розповів про свою мрію

Блаженніший Святослав розповів про яку Українську Греко-Католицьку Церкву він мріє як її Отець і Глава. «Я мрію про Церкву-матір. Це слово “мама”, “матір” є глибоко зрозуміле душі українського народу. Тому його використовую, щоб окреслити свою мрію», – сказав Предстоятель УГКЦ.

«Богу дякувати, ми є тим народом, який дуже тепло відчуває постать матері в нашому житті і Церква-мати – це є та Церква, яка всебічно огортає своїх дітей, їх зігріває, про них дбає, їх захищає», – додав Блаженніший Святослав.

Церква-матір – це та Церква, яка завжди пригортає своїх дітей, супроводжує їх там, де вони є.

«Ми завжди розуміємо, що мама – це найдорожча людина в житті кожного з нас. Так мало би бути. Дуже зраненою є та людина, яка не знає до кінця, що означає слово “мама”», – вважає він.

На думку Глави УГКЦ, у певний момент ми розуміємо, що ми без мами не можемо жити. Бо любов мами є необхідною для повноцінного розвитку дитини.

«Я би хотів, щоби всі українці, усі діти Української Греко-Католицької Церкви мали подібні почуття, подібне відношення до своєї Церкви. Коли сьогодні діти Церкви зрозуміють, що без своєї Церкви вони не можуть жити, тоді, гадаю, моя мрія як Глави цієї Церкви, збулася», – розповів Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *