Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Олексій Резніков ознайомився зі службою прикордонників в КПВВ «Мар’їнка»

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України ознайомився зі службою прикордонників в контрольному пункті та умовами проходження контролю в межах дорожнього коридору «Донецьк-Курахове».

«Не зважаючи на блокування представниками російсько-окупаційних військ проїзду громадян за даним напрямком, українські прикордонники продовжують свою роботу та щоденно готові здійснювати пропускні операції у визначений час», – наголосив начальник Краматорського прикордонного загону полковник Анатолій Федорчук.

Нагадаємо, що за рішенням Командувача операції Об'єднаних сил КПВВ «Мар'їнка» відновив функціонування з 10 червня. Від цього ж дня вільний проїзд дорожнім коридором окупантами заблоковано.

Міністр з питань реінтеграції ТОТУ поспілкувався з прикордонниками, які несуть службу в КПВВ. Серед основних питань, які його цікавили – кількість осіб, що перетинає лінію розмежування нині, безпекова складова для цивільного населення в разі раптово виникаючої небезпеки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *