Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Папа до Церкви в Аргентині: повністю викорінити торгівлю людьми

Папа до Церкви в Аргентині: повністю викорінити торгівлю людьми
У посланні до Комісії справедливості і миру Аргентинської Єпископської Конференції Святіший Отець закликав докладати зусиль до повного викорінення торгівлі людьми та допомагати жертвам цього явища.

Світлана Духович – Ватикан

«Лихо, що ранить гідність найслабших братів і сестер» – такими словами Папа Франциск описує торгівлю людьми у посланні, підписаному Державним Секретарем Святого Престолу П’єтро Пароліном, до Комісії справедливості і миру Аргентинської Єпископської Конференції. З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, Комісія справедливості і миру організувала онлайн-семінар на тему «Разом проти торгівлі людьми», в якому взяло участь понад 600 осіб, серед яких – представники судової влади, державних і громадських установ, а також Церкви.

«Сучасна епоха, – читаємо в папському посланні, – позначена утилітарною перспективою, що дивиться на інших відповідно до критеріїв користі та особистої вигоди, закриваючи, таким чином, шлях до сприйняття людськості кожної особи відповідно до її унікальності та неповторного буття». В контексті цієї драматичної та тривалої ситуації комерціалізації, представленої торгівлею людьми, Святіший Отець закликає докладати зусиль до повного викорінення цього лиха, заохочує допомагати тим, хто вижив, і долучатися до будування шляхів, що ведуть до спільного добра та повної реалізації людського життя. 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *