Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Священнослужителя УГКЦ о. Михайла Сукмановського відзначено медаллю «За співпрацю»

Священнослужителя Української Греко-Католицької Церкви, адміністратора храму блаженного Миколая Чарнецького, що у місті Золочеві Львівської області, директора благодійних фондів «КАРІТАС – ЗОЛОЧІВ» та «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами», що діють при названому храмі, – о. Михайла Сукмановського відзначено військовою нагородою: почесною медаллю «За співпрацю», яку було вручено священнику за багаторічну духовну опіку та гуманітарну допомогу військовослужбовцям Навчального центру центру НГУ, що дислокується у місті Золочеві, від імені Командувача Національної гвардії України Миколи Балана.

Нагородження відбулося у п’ятницю, 24 липня, у Навчальному центрі НГУ (вручення провів начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУ НГУ полковник Костянтин Плетко).

Цього ж дня начальник Навчального центру НГУполковник Михайло Кулик, за участі якого проходило нагородження, подякував усім духовним наставникам та військовим капеланам за духовну опіку над військовослужбовцями та членами їх сімей.

Нагадаємо, що саме зі спільної ініціативи о. Михайла Сукмановського та колишнього начальника Навчального центру НГУ Олександра Рачка, тепер генерал-майора, на території Навчального центру було збудовано каплицю Різдва Пресвятої Богородиці, а також відкрито каплицю Благовіщеня у військовому госпіталі НГУ.

З початком війни на Сході України священник був не лише духовним наставником військовиків, а й разом із церковною громадою надавали необхідну допомогу Навчальному центру НГУ, був задіяний у ротаціях військовослужбовців для виконання бойових завдань на Сході України. А також духовно опікувався військовослужбовцями Національної гвардії та Збройних сил України на блокпостах у зоні ООС та АТО.

На запитання про те, яка з його нагород, а йдеться про ще одну військову нагороду: медаль за миротворчу місію у Косово у 2008 році та державну нагороду України – орден «За заслуги» III ступеня у 2016 році, є для нього значимішою, о. Михайло відповів: «Тут, швидше, можна говорити про визнання та вираз подяки, про те, що оточуючі пам’ятають і оцінюють зроблене тими, хто поряд. А молитва і духовна та матеріальна підтримка завжди були і будуть потрібними, як у часі війни, так і у мирні дні.

До того ж, кожна нагорода чи відзнака спонукають до подальшої співпраці та допомоги ближнім».

Галина Мельник

Фото Аліни Солоненко

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *