Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Чи переживе музична індустрія пандемію? Музиканти українського походження у США діляться своїми історіями

Гурт Scythian ("Скіфи"), заснований у Вашингтоні дітьми емігрантів з України, протягом усього часу пандемії дає безкоштовні Facebook-концерти Quaranstream. Засновники групи брати Федорики кажуть, що це не лише розважає втомлених нерадісними новинами слухачів, а й допомагає самим музикантам не сидіти без діла.

Данило Федорика, засновник гурту Scythian, каже: "Рецесія ніколи не зачіпала сферу розваг, наш гурт пережив дві рецесії, тому що коли в людей справи не дуже, вони хочуть забути, розвіятись. Але це – єдине, що могло нас зупинити. Пандемія вдарила у березні, коли у нас найбільше виступів до Дня Святого Патріка, і виступи скасовували – один за одним".

Серед скасованих подій – щорічний фестиваль кантрі-музики Appaloosa, який Scythian заснували п’ять років тому. "У перший рік у нас було 3,5 тисячі людей, торік, у п’ятий рік, 8 тисяч 300, – згадує Федорика. – Все йшло так добре минулого року, ми були в передчутті фестивалю цьогоріч. І потім раптом це… Але із нашими стрімами ми сподіваємось збільшити нашу аудиторію, і коли ми відновимо фестиваль, туди прийде ще більше людей".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *