Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

На Донеччині прикордонники викрили насадження конопель на понад 700 м²

На виконання розпорядження командувача Об’єднаних сил військовослужбовці Донецького прикордонного загону продовжують роботу з викриття правопорушень в районі проведення ООС.

Так, в ході реалізації оперативної інформації учора оперативними співробітниками Донецького прикордонного загону та дільничними інспекторами відділу прикордонної служби «Ялта» спільно з представниками відділу кримінальної поліції Центрального відділу поліції м. Маріуполь проведено спільні пошукові заходи в Мангушському районі Донецької області. В результаті виявлено насадження нарковмісної рослини – коноплі.

Із залученням мобільної групи від відділу прикордонної служби (тип С) Донецького прикордонного загону понад 23 500 кущів конопель було знищено.

Наразі тривають слідчі дії зі встановлення господаря цього «врожаю», у вчинках якого вбачається кримінальне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 310 ККУ «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

Нагадаємо, днями в Ренійському районі на Одещині прикордонники разом з поліцейськими викрили плантацію конопель площею близько 60 тис. м². 

Виробникам «зеленого дурману» не вдалося приховати незаконні насадження навіть у важкодоступному та віддаленому від населених пунктів районі.

Всього було знищено понад 1700 кущів наркотичного зілля. Заходи щодо документування правопорушення та встановлення власників незаконних насаджень продовжуються.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *