Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Росія готується до втручання у вибори в Білорусі

Затримання бойовиків російської ПВК «Вагнера» у Мінську може свідчити про плани Кремля з дестабілізації в Білорусі. Такий сценарій передбачає криваву розправу з місцевою опозицією, що слідувала б за заворушеннями, спровокованими білоруськими спецслужбами. Зрештою, такий сценарій призвів би до ескалації та введення російських військ як миротворців.

Білоруські спецслужби затримали 33 російських бойовиків приватної воєнної кампанії «Вагнера», котрі розмістилися у санаторії «Білорусочка» на березі водосховища «Дрозди» поблизу Мінська. Це затримання відбулося всього за 2 тижні до президентських виборів у країні.

Правоохоронні органи стверджують, що до Білорусі прибуло до 200 бойовиків з метою втручання у передвиборчу кампанію. Вони є російськими громадянами. Кожен мав при собі невеличкий ручний багаж та три великі важкі валізи.

 

Телеканал «Білорусь 1» продемонстрував російські паспорти бойовиків.  • Скріншоти відео із зображенням російських паспортів бойовиків

Російські Telegram-канали, пов’язані з Кремлем, протягом дня намагалися спростувати інформацію, що затримані є бойовиками ПВК «Вагнера» та збиралися виконувати завдання на території Білорусі. Канали переконували, що затримані використовували Білорусь як пересадочний вузол на шляху до третіх країн, зокрема Судану.

Відео, продемонстроване білоруським телебаченням, опосередковано підтверджує цю версію. Серед предметів, виявлених під час арешту, дійсно був папірець з арабським текстом, шарф-шемаг (куфія) та телефонна платіжна картка із зображенням мечеті Хатмія у місті Кассала. Крім того, на відео затримання можна помітити банкноту номіналом 20 суданських фунтів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *