Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Колегіум «Знамення» відзначив ХІІ День подяки

1 серпня у Зарваниці відбувся ХІІ урочистий День подяки в єдиному в Україні закладі для дівчат – колегіумі «Знамення». Цьогоріч цей унікальний заклад закінчили 22 колегіантки.

Свято розпочалося з урочистої Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з адміністратором малої базиліки Зарваницької Богородиці о. м. Дмитром Квичем і головою Комісії у справах освіти та виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Миколою Медюхом.  Участь у Богослужінні взяла вся колегіальна спільнота, батьки й родичі випускниць. Під час проповіді владика наголосив на важливості виховання сучасної молоді на основі християнських цінностей. Він зазначив, що колегіум «Знамення» – унікальний навчальний заклад, у якому плекається любов до ближніх…

Після Літургії голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Ігор Леськів та заступник начальника управління, начальник відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Анна Зварич вручили випускницям свідоцтва, а владика Теодор уділив кожній єрейське благословення на щасливу життєву стежину. 

Свято продовжилося урочистою академією, яка відбулася на площі Марійського духовного центру з дотриманням усіх карантинних норм, запроваджених Кабінетом Міністрів України. Впродовж дня у «Знаменні» звучали слова подяки та щира молитва.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *