Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» відзначило 5-ліття благодійної літньої школи англійської мови

В неділю, 2 серпня 2020 року, відбувся онлайн вечір зустрічі випускників благодійної літньої школи англійської мови стартував благодійний онлайн курс англійської мови, яка щороку відбувається в родинному обійсті Слуги Божого Патріярха Йосифа Сліпого у с. Заздрість на Тернопільщині.

Проєкт, організатором та головним спонсором якого є Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А), ініційовано у 2015 році для дітей з родин учасників АТО, переселенців, дітей-сиріт, дітей з багатодітних і малозабезпечених родин та семінаристів вищих духовних семінарій УГКЦ. З огляду на пандемію, цьогорічний проєкт відбувся в онлайн форматі.  

Учасники літніх шкіл 2015-2020 років долучилися до віртуальної зустрічі з інструкторами проєкту.

Владика Андрій Бичок висловив сердечну подяку організатору проєкту Релігійному Товариству українців католиків «Свята Софія» США і заохотив до продовження цієї шляхетної ініціятиви. Щороку впродовж трьої тижнів юнаки та дівчата з різних куточків України безкоштовно вивчають англійську мову завдяки всебічній підтримці ТСС А та жертвенності добродіїв.

Під час зустрічі ініціятор і Директор проєкту Ірина Іванкович розповіла про еволюцію проєкту, з якого беруть витоки дочірні проєкти: Школа англомовних християнських аніматорів (ШАХА – діє з 2017 року); Реколекційно-методичні семінарі для вчителів англійської мови (з 2017 року); ESL for ONL (English as а Second Language for Odesa Naval Lyceum – Англійська мова для Військово-морського ліцею ім. віце-адмірала В. Безкоровайного м. Одеси об'єднує тижневі майстер-класи з підготовки до ЗНО з англійської мови у Заздрості та онлайн уроки – з 2019 року); Благодійний англомовний театр "Josyf" (з 2020 р.) Усі ці ініціятиви сьогодні об’єднує благодійна платформа ESL. Ukraine. На черзі – новий проєкт навчання англійської для військовослужбовців, ветеранів війни на Сході та військових капеланів.

Учасники шкіл ділилися своїми спогадами та враженнями від участі у мовному проєкті. До свята долучилася Заслужена артистка України Наталка Карпа, яка відвідала 5-ту благодійну літню школу та взяла участь у цьогорічному ток-шоу в рамках онлайк курсу.

За словами Ірини Іванкович, «це був винятковий вечір. В теплій, родинній атмосфері гості свята мали нагоду ще раз пережити позитив Заздрості». В курсі беруть участь семінаристи вищих духовних семінарій УГКЦ, курсанти Одеського військово-морського ліцею, який до анексії Криму знаходився у Севастополі, випускники шкіл та студенти вищих навчальних закладів.

Прес-служба Товариства «Свята Софія» США

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *