Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

У Коломиї планують створити Міську Раду Церков та релігійних організацій

Рішення створити Міську Раду Церков та релігійних організації в Коломиї прийняли учасники екуменічної зустрічі, що відбулася у день празника Святого Володимира Великого та переддень 155-ї річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Представники різних Церков зібралися в найстарішому греко-католицькому храмі Коломиї Благовіщення Пречистої Діви Марії. Це була перша екуменічна зустріч у місті, йдеться на фейсбук сторінці парафії. Під час діалогу учасники роздумували над християнськими цінностями України та тим, що сприяє об’єднанню християн, зокрема в Коломиї.

Участь взяли представники духовенства від Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви, Православної Церкви України та Церкви євангельських християн-баптистів.

На закінчення заходу було запропоновано в подальшому створити в Коломиї пам’ятне місце хрещення Русі-України й Міську Раду Церков та релігійних організації в Коломиї і провести 19–25 січня, під час тижня молитов про об’єднання християн, спільні молитовні зустрічі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kolugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *