Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Ватиканська аптека відчинила двері відремонтованих приміщень

Ватиканська аптека відчинила двері відремонтованих приміщень
Більше простору, затишніший інтер’єр, покращення автоматизації та більше заощадження електроенергії – ці та інші нововведення були здійсненні у Ватиканській аптеці протягом понад піврічного періоду ремонтних робіт.

Світлана Духович – Ватикан 

Після семи місяців ремонтних робіт у Ватиканській аптеці, під час яких її діяльність здійснювалася в тимчасових приміщеннях, 3 серпня 2020 р., її двері знову відчинилися для відвідувачів. Окрім заміни підлоги, стелі та освітлення, було встановлено також чотири додаткові пункти роботизованої системи видачі ліків, що дозволяє аптекарям лише за 8 секунд тримати в руках лікарський препарат, назву якого вони внесли в комп’ютер. 

Краса, екологія та ощадливість

Ремонтні роботи були необхідними для того, аби впорядкувати технічні системи та забезпечити оптимізацію використання приміщень. Тепер Ватиканська аптека пропонує відвідувачам привітніше середовище та дозволяє фармацевтам надавати ефективні послуги. Велика увага приділяється естетиці інтер’єру та докладено зусиль у використання екологічно стійкого обладнання, меблів, стелажів, підлог, світильників та освітлення. Зокрема, використання енергоефективних приладів допоможе не тільки зменшити забруднення, але й дозволить значно заощадити електроенергію.

Лікувати й дарувати надію

Варто нагадати, що місія Ватиканської аптеки полягає в тому, аби сприяти тілесному здоров’ю та дарувати надію тим, хто страждає. Тому, важливе завдання лежить на аптекарях, які своїм професіоналізмом дбають про безпечне, ефективне та раціональне використання ліків, гарантуючи пацієнтам кваліфіковані поради.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *