Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Владика Іван Кулик очолив велопрощу до Зарваниці

31 липня до Марійського духовного центру «Зарваниця» прибули велосипедисти – учасники велопрощі з Хмельницького. Духовну мандрівку до святого місця очолив єпископ Кам’янець-Подільської єпархії Іван Кулик. Група велопрочан вирушила з Хмельницького 29 липня.

Духовний супровід під час подорожі також здійснювали: парох храму Переображення Господнього у смт Старій Синяві о. Мирон Лушней, парох храму у смт Сатанові о. Ігор Топоровський та о. диякон Максим Колодчак.

У четвер, 30 липня, до велопрощі приєдналися паломники з м. Кам’янця-Подільського, на чолі з  деканом Кам’янець-Подільським о. Антоном Федиком. Відтак до відпустового центру прибуло 27 велосипедистів. У часі паломництва учасники щоденно молилися Святу Літургію, єдналися у молитві за мир в Україні, всіх недужих, медичних працівників і випрошували Божої благодаті для своїх родин.

Прибувши до Зарваниці, прочани помолилися Молебень до Богородиці перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої у парафіяльному храмі й Акафіст на чудотворному місці. У суботу, 1 серпня,  владика Іван очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію у малій базиліці Зарваницької Матері Божої, у якій взяли участь усі учасники велопрощі. Опісля відбулася молитва на Хресній дорозі та в «Українському Єрусалимі».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *