Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Луцький екзархат УГКЦ надав гуманітарну допомогу потерпілим від повені жителям Прикарпаття

У кінці червня цього року інтенсивні грозові дощі спричинили виникнення стихійного лиха на Заході України, найбільш руйнівного за останні 60 років – підтоплено 285 населених пунктів. Найбільше постраждала Івано-Франківська область.

Українська Греко-Католицька Церква, намагаючись допомогти постраждалим від паводків на Заході України, звернулася до всіх небайдужих огорнути цих людей молитвою та співчуттям, а також долучитися до підтримки найбільш потребуючих.

Луцький екзархат УГКЦ і ВОБФ «Карітас-Волинь» організували збір допомоги для потерпілих від паводку на території Коломийської єпархії УГКЦ.  Зокрема, парафії Луцького екзархату УГКЦ надали пожертви:

 • Блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ м. Ковель – 15 565 грн
 • Стрітення Господнього УГКЦ смт Іваничі – 700 грн
 • парафія Святих верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ м. Нововолинськ – 1 600 грн
 • Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубно – 4 200 грн
 • Святого Миколая УГКЦ м. Рівне – 4 629 грн
 • Святого Василія Великого УГКЦ м. Луцьк – 5 502 грн
 • Святого Івана Богослова УГКЦ м. Рожище – 520 грн
 • Преображення Господнього УГКЦ м. Положево – 1 000 грн
 • Блаженного Василія Величковського УГКЦ м. Ковель – 900 грн
 • Преображення Господнього УГКЦ м. Радивилів – 2 400 грн
 • Святого архистратига Михаїла м. Вараш – 1 300 грн
 • Різдва Пресвятої Богородиці Катедра м. Луцьк – 3750 грн
 • Різдва Пресвятої Богородиці м. Ківерці – 210 грн

На фінансову допомогу вірних і жертводавців Луцького екзархату було придбано побутову техніку: 2 холодильники й 10 мультиварок. ВОБФ «Карітас-Волинь» підготував допомогу у вигляді продуктів харчування, постільної білизни, ковдр, подушок, посуду. Весь цей гуманітарний вантаж завезений до Коломиї директором фонду о. Володимиром Кметем. Відразу ж частину цієї допомоги було доставлено у смт Ланчин і передано для 9 родин. Другу частину вантажу «Карітас-Коломия» наступного тижня надаватиме потерпілим від повені відповідно до актів обстежень.

Минув місяць від руйнівного паводку, який знищив оселі, меблі, техніку, подвір’я, городи. Багато родин й досі не можуть оговтатися від збитків. Не вистачає техніки, щоби вивезти мул та каміння з дворів, розібрати навали. Влада виділила допомогу, але цього недостатньо, бо всі роботи з розчистки будинків, дворів, городів, не кажучи вже про відновлення будівель, потрібно оплачувати людям самостійно. Тому кожна краплина допомоги для потерпілих від повені важлива і прийнята з великою вдячністю. В одній із хат господарі, розчулені такою допомогою, зняли зі стіни різьблену ікону й подарували о. Володимиру на знак щирої вдячності та визнання того, що у світі живе безліч прекрасних людей – жертовних, небайдужих, відкритих на миттєву допомогу.

Від щирого серця дякуємо вірним Луцького Екзархату УГКЦ за надану посильну допомогу людям, які постраждали від стихійного лиха! Нехай Господь благословить і винагородить ваші добрі справи! Нехай любов до ближнього та милосердя безустанно діють у серцях, спонукаючи до гарних намірів і справ!

lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *