Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Львівська філармонія розпочне новий сезон фестивалем.

Новий сезон у Львівській національній філармонії розпочнеться фестивалем літньої пори «Pizzicato e Cantabile», який цьогоріч відбудеться вже вп’яте. Події фестивалю відбуватимуться в Концертному залі Людкевича за участі слухачів та з урахуваннями всіх обмежень, – запевнили у пресслужбі філармонії.

На гостей очікують 15 цікавих подій, які триватимуть упродовж 6-16 серпня. Фестиваль об’єднає кращих українських музикантів, географія виступів яких охоплює десятки країн світу. У їхньому виконанні звучатимуть відомі шедеври Вівальді, Баха та його синів, Моцарта, Ліста, Дебюссі, Шуберта та ще багатьох інших. Твори вищевказаних композиторів звучатимуть в оригінальних аранжуваннях та інтерпретаціях.

Окремою вагомою частиною фестивалю стануть вокальні вечори. На сцені Концертного залу Людкевича звучатимуть композиції галицьких митців Січинського та Людкевича («Ти моя найкраща пісня», 7 серпня), вокальні мініатюри Вольфа, Шоссона, Дебюссі, Шуберта, Штрауса (Liederabend, 8 серпня), а також номери та сцени із всесвітньо відомих ораторій та опер Моцарта, Доніцетті, Скарлатті та багатьох інших (події Любовний напій (9 серпня) та Краса мелодії (19 серпня).

Окрім того, філармонія запрошує на вечори органної та клавесинної музики, де прозвучать шедеври, створені відомими композиторами для цих інструментів із багатолітньою історією: Royal Duet. Концерт-відкриття (6 серпня), Йоганн Себастьян Бах – 335 (7 серпня), Симфонія Світла (9 серпня), Танці з клавесином (13 серпня), Вівальді: 4 пори року (13 серпня), Барокові фрески (14 серпня).

Поціновувачі камерної музики зможуть відвідати шедеври квартетного жанру: Моцарт&Брамс (14 серпня) та INSO-Quartet (15 серпня), а також фортепіанної музики – Espressione (15 серпня) та ансамблевих композицій Дебюссі та Равеля – Impression (8 серпня).

Завершиться фестиваль 16 серпня святковою подією «Галантні львівські віртуози» за участі Академічного симфонічного оркестру філармонії.

Концерти відбуватимуться в оновленому Концертному залі Людкевича з урахуванням всіх карантинних обмежень. Абонементи не дійсні.

Докладну програмою фестивалю також можна переглянути на офіційному сайті Львівської національної філармонії у розділі«Афіша».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *