Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Церква допомагає подолати наслідки пандемії в Латинській Америці

Церква допомагає подолати наслідки пандемії в Латинській Америці
Фундація «Populorum Progressio» затвердила 168 проектів, спрямованих на подолання наслідків пандемії в 23 країнах Латинської Америки та Карибського басейну.

Світлана Духович – Ватикан 

Складна криза, спричинена пандемією Covid-19, не завадила фундації «Populorum Progressio» провести щорічне засідання Ради директорів, що 29 та 30 липня 2020 р. відбулося в онлайн режимі. Фундація «Populorum Progressio» для Латинської Америки була заснована за ініціативою Папи Івана Павла ІІ в 1992 році, у 500-у річницю початку євангелізації американського континенту. У співпраці з Італійською Єпископською Конференцією вона сприяє цілісному розвиткові селянських громад (кампезіно), індіанців та афро-американців Латинської Америки та через благодійні акції свідчить про близькість Вселенського Архиєрея. 

Проекти, спрямовані на подолання наслідків пандемії

Окрім аналізу наслідків, спричинених пандемією коронавірусу в Латиноамериканському регіоні та Карибському басейні, учасники засідання Ради директорів розглянули представлені їм проекти соціального розвитку та обрали 138 проектів, що мають на меті допомогти подолати її коротко- та середньострокові наслідки в громадах та регіонах, що зазнали найбільшої шкоди. 

Ще в червні цього року Рада директорів Фундації «Populorum Progressio» позачерговою процедурою прийняла ще 30 проектів продовольчої допомоги, затверджені у відповідь на прохання Папи Франциска в рамках співпраці з Ватиканською Комісією Covid-19. Отже, загалом, Фундація затвердила 168 проектів у 23 країнах Латинської Америки та Карибського басейну.

Перетворити страх в надію

Виступаючи під час засідання Ради директорів, кардинал Петер Тарксон, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвитку, який є також Президентом цієї фундації, подякував її представникам та заохотив їх надалі віддано трудитися на користь тих, хто потребує підтримки у цей важкий час. Секретар згаданої Дикастерії Монсеньйор Бруно-Марі Дюффе під час свого виступу зазначив, що «милосердя Церкви повинно бути свідченням віри, а надія і солідарність повинні допомогти нам перетворити страх у цю надію».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *