Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Проповідь в один клік: добірка небанальних блог-сторінок духовенства і не тільки

Відтепер в Інтернеті можна натрапити на блогерів, які дбають не лише про ваше тіло, а й про душу. Віртуальний простір не оминуло й духовенство. Ми підготували добірку блог-сторінок, де ви одержете відповіді на потаємні запитання, розвінчування міфів і доступ до просто цікавих роздумів.

Падре Серж отець-блогер, який розвіює стереотип про повчального священнослужителя.

За відеоблогом отця-редемпториста стежать майже 9 тисяч підписників. Священник розвінчує популярні міфи, відповідає на поширені та провокативні запитання не лише про Церкву, а й побут, а також знімає влоги з повсякденного життя монаха.

XoDIMo ютуб-канал о. Тараса Борді, який креативно, доступно й лаконічно для вірян роздумує над Божим словом. У його блозі немає довгих проповідей і повчань, а лише практичні поради, які будуть зрозумілими навіть дитині.

Християнин чи бандит? – відеоблог батька й доньки, Маґдалини Димид, студентки богослов’я Українського католицького університету, й о. Михайла Димида. У своїх відео розказують про різні богословські чи церковні речі простими словами.

О. Григорій Драус – настоятель римо-католицької парафії Святого Івана Павла ІІ у Львові та в’язничний капелан Римо-Католицької Церкви в Україні проводить доступні для дітей катехези: Святе Письмо з допомогою ножиць та кольорового паперу.

Його роздуми над Божим Словом можна послухати на ютуб-каналі

Молодь та Редемптористи.

 Сторінка  монахів  Згромадження Редемптористів, які тримають християнську молодь вкурсі. Вони досліджують життя святих й чинного духовенства. Монахи доступно у візуальній формі розповідають про Церкву, катехизм і монашу спільноту. За сторінками можна стежити у фейсбуці та інстаграмі.

Сестри Редемптористки – сторінка монахинь Згромадження Редемптористів. Сестри ведуть відеопроєкт, де порушують тематичні питання про духовне й побутове життя, зокрема покликання й дівочі секрети. Відеозустрічі проводяться щомісяця на платформі Zoom.

Роман Демуш – інгстаграм-блог священника-татуся. Відповідає на всі незрозумілі й потрібні питання щодо Церкви, Біблії й побуту християнина. А також проводить онлайн-молитви.

@romandemush

Отець Дмитро Романко веде інстаблог про секрети подружнього життя. Про стосунки, сім’ю, кохання і секс розповідає у прямій трансляції, які проводить через інстаграм.

@romanko.dmytro

Сестра Антонія – Зоряна  Шелепило

Монахиня Згромадження Редемптористів ділиться власними віршами, піснями й історіями з життя монахині.

@antonia_mni

Вона також веде окремий блог у соцмережах із роздумами над Святим Письмом, публікує поезію, а також цитати на щодень.

@planynazavtra

Отець Василь Германюк уже понад два роки проводить щоденні молитовні зустрічі через інстаграм.

@hvmnew

  IZI Іти за Ісусом – відеоблог семінаристів, які креативно й простими словами розповідають про монаше життя і Церкву та розвінчують популярні стереотипи з побуту вірян.

Катерина Баско – блог мотиваційної спікерки. На своїй сторінці в інстаграмі згадує про подружжя, материнство й знімає відео для душі.

@kateryna_basko

Юлія Сливка – інстаграм-блог письменниці й філологині. Основна «пожива» для душі – особисті роздуми й історії з власного життя блогерки.

@slyva_jalova_lova

https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *