Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

У Львові через коронавірус закрили ще два дитсадки.

Ще два дошкільні заклади Львова тимчасово не функціонують через виявлений у працівників коронавірус. Тож на сьогодні в місті закриті чотири дитсадки.

Фото: suspilne.media

«У Львові призупинено освітній процес у дитячому садочку № 1. Там виявили коронавірус у працівника кухні. Заклад буде зачиненим до 16 серпня. Також ПЛР-тест здав працівник садочка № 129. Результату ще немає, проте в ньому вже призупинено освітній процес до 18 серпня включно”, – розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Дещо раніше в місті призупинили роботу дитячого садка № 12 (до 11 серпня включно) та дитячого садка № 92 (до 16 серпня включно). Усі працівники та вихованці цих закладів дошкільної освіти мають перебувати на самоізоляції.

Нагадаємо, дитсадкам у Львові дозволили відновити роботу 17 липня, після чотиримісячної перерви на карантин та після протестів батьків. Дошкільні заклади працюють за спеціальним протоколом, розробленим згідно з рекомендаціями МОЗ. Зокрема, на вході всім дітям і працівникам міряють температуру, батьки не заходять у приміщення, у закладах заборонено м’які іграшки, багаторазові рушники тощо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *