Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ підготував майбутніх першокласників до школи

У середу, 5 серпня, у Карітасі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулося вручення дипломів про успішне закінчення навчальної програми “Впевнений школяр”.

Підготовку до школи проходили діти, які цього року йдуть у перший клас. Дипломи майбутнім першокласникам вручив директор Карітасу отець Володимир Чорній, благословивши дітей на добре навчання.

"Сьогодні діти отримали свій перший диплом, їх у житті ще буде багато, але головне, аби ці дипломи принесли користь дітям, аби вони могли скористатися тими знаннями", – звернувся до усіх присутніх отець Володимир Чорній.

Підготовку до школи пройшли 32 дітей, з них 7 – це діти, які проживають у районах Івано-Франківської області. Вони навчалися індивідуально у режимі онлайн.

Навчання з дітьми проводили педагог та психолог. У зв'язку з веденням карантинних заходів, більша частина навчання відбувалась у режимі онлайн.

Підготовка до школи тривала чотири місяці – з 24 лютого по 26 червня. Заняття включали у себе логіко-математичний блок, психологічний блок та дозвілля.

Леся Король – багатодітна матір, виховує четверо доньок. Жінка відзначає велику користь від таких занять. Її донька Наталя йде восени у перший клас.

"Моя донька навчилася працювати у групі з дітьми, навчилася висловлювати свою думку, – розповідає пані Леся, – навіть коли заняття перейшли у режим онлайн у зв'язку з карантином, дитина завжди чекала цих зустрічей".

Після вручення дипломів діти потішили усіх невеличким концертом, а психолог Карітасу провела для батьків бесіду про готовність дітей до школи.

Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вже четвертий рік поспіль організовує підготовку дітей до школи.

Група "Впевнений школяр" проходить в рамках діяльності Центру соціально-психологічної допомоги для сім'ї, дітей та молоді, що діє на базі Карітасу.

ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *