Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Коронавірус забрав життя двох відомих людей на Львівщині.

Учора внаслідок коронавірусу померли львівський підприємець Михайло Коропецький та головна редакторка Сколівської районної газети “Бойківська думка” Іванна Русин.

Фото: zolochiv.net

Михайло Коропецький народився 1958 року. Був гендиректором ТзОВ «Спільне підприємство «СІГМА». Раніше також був віце-президентом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати «ICC Ukraine».

Як повідомив син померлого Андрій Коропецький, заупокійна служба відбудеться в Гарнізонному храмі св. Петра і Павла в п’ятницю, 7 серпня, о 09:00 (із дотриманням усіх карантинних вимог, без тіла). Прощання з померлим – у вузькому колі родини та близьких друзів на Янівському кладовищі об 11:00.

Фото з fb-сторінки Іванни Русин

Іванна Русин померла від ускладнень COVID-19 на 53-му році життя. Вона була багаторічною керівницею редакції районної газети, яка після роздержавлення трансформувалася в Інформаційно-просвітницький медіа-центр “Бойківська думка” (Сколівський район Львівської області), відомою журналісткою та активною громадською діячкою.

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, член Національної спілки журналістів України з 2001 року, член секретаріату Львівської облорганізації НСЖУ.

«Іванна Русин активно проявляла журналістську солідарність, особливо підтримуючи колег з локальних ЗМІ. Останнім часом об’єднувала колег із невеликих газет Львівщини у протестах проти законопроекту “Про медіа”, який посилює державне регулювання преси… Національна спілка журналістів України щиро співчуває близьким та рідним нашої небайдужої колеги. Вічна пам’ять…» – зазначив на своїй fb-сторінці голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

За минулу добу на Львівщині підтверджено вісім смертей унаслідок COVID-19. Від початку пандемії коронавірус забрав у Львівській області 283 життя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *