Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Папа до губернатора Хіросіми: лише без ядерної зброї можна плекати мир

Папа до губернатора Хіросіми: лише без ядерної зброї можна плекати мир
У 75-ту річницю атомного бомбардування Хіросіми, Папа Франциск надіслав послання до губернатора Префектури цього японського міста, в якому підкреслив, що лише без ядерної зброї світ може ступити на шлях миру.

Світлана Духович – Ватикан

«Для того, аби мир процвітав, всі люди повинні скласти воєнну зброю», – на цьому наголошує Папа Франциск у своєму посланні, яке він 6 серпня 2020 р., надіслав на ім’я губернатора Префектури Хіросіми Хідейко Юдзакі в 75-ту річницю атомного бомбардування цього японського міста.

Святіший Отець пригадав свої відвідини Хіросіми й Нагасакі в листопаді 2019 року, що спонукали його замислитися над загибеллю багатьох людей та знищенням двох міст в ці страшні дні 75 років тому. Він підкреслив, що минулого року він прибув до Японії як паломник миру; також і тепер його серцю близьке «прагнення народів нашого часу, особливо молодих людей, що спраглі миру та ідуть на жертви заради миру». Наступник Святого Петра пригадав також бідних, які завжди є першими жертвами насилля і конфліктів.

Глава Католицької Церкви наголосив, що для того, аби мир процвітав, всі повинні скласти зброю, особливо, найпотужнішу та найбільш руйнівну, таку як ядерна зброя, що може знищити міста і цілі країни. Папа Франциск повторив свої слова, які він проказав, відвідуючи Меморіал миру в Хіросімі 24 листопада 2019 року: «Використання атомної енергії для військових цілей є аморальним, як і володіння ядерною зброєю». На завершення він побажав, аби пророчі голоси тих, хто вижив у Хіросімі й Нагасакі, були застереженням для нас і для майбутніх поколінь.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *