Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Співчуття Папи з приводу смерті Джона Г’юма

Співчуття Папи з приводу смерті Джона Г’юма
Святіший Отець висловив співчуття з приводу смерті північноірландського політичного діяча та лауреата Нобелівської премії миру Джона Г’юма.

Світлана Духович – Ватикан

«Благородна душа», християнська віра якої «надихнула невтомні зусилля у сприянні діалогу, примиренню та миру серед народу Північної Ірландії» – цими словами у посланні, підписаному Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтром Пароліном, Папа Франциск висловив співчуття з приводу смерті Джона Г’юма, північноірландського політичного діяча та активного учасника мирного процесу в цьому регіоні.

У своєму посланні Святіший Отець зазначив, що він засмучений смертю Г’юма, лауреата Нобелівської премії миру 1998 року, запевняючи у своїх молитвах його сім’ю та всіх, хто оплакує його втрату. Слова Папи були прочитані під час похоронної Святої Меси, яку було відслужено в середу, 5 серпня 2020 р., в соборі святого Євгенія в місті Деррі, де народився Г’юм. Похорони відбулися у повному дотриманні антикоронавірусних санітарних норм та транслювалися в прямому ефірі по телебаченню.

Похоронне богослуження очолив Архиєпископ Імон Мартін, Примас Ірландії. У вступному слові місцевий єпископ Дональ МакКівн зазначив, що Г’юм «не лише мріяв про мир», але й втілював його в життя. «Покликання його життя, – наголосив він, – полягало в тому, аби бути миротворцем задля добраі нших. Завдяки його минулому, ми можемо виходити назустріч майбутньому».

Серед багатьох послань співчуття, зачитаних під час похорону, були також слова лідера ірландської музичної групи U2 Пола Девіда Г’юсона, відомого під іменем Боно: «Ми шукали гіганта, а знайшли людину, чиє життя вчинило кращим все наше життя, – написав співак. – Ми шукали якихось надзвичайних сил, а знайшли ясність думки, доброту та наполегливість».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *