Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Глава УГКЦ висловив співчуття чотирьом Патріархам Східних Католицьких Церков в Лівані

У цей час великого спустошення ми хочемо запевнити вас, що Господь є поруч. Наш Господь завжди близький до людського болю і страждання. Він взяв на себе найбільшу людську трагедію, — смерть, — щоб дарувати нам життя вічне. І тепер Він подає надію серед лиха та відчаю в Лівані.

Про це мовиться у листі Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, до Патріархів Східних Католицьких Церков в Лівані: Бешара Бутроса Раї, Патріарха Маронітської Католицької Церкви, Юссефа І Абсі, Патріарха Мелхітської Греко-Католицької Церкви, Крікора Бедроса ХХ Ґаброяна, Патріарха Вірменської Католицької Церкви, та Ігнатія Йосифа ІІІ Юнана, Патріарха Сирійської Католицької Церкви. Листа було написано французькою мовою.

«У ці дні скорботи та розпачу ми висловлюємо нашу духовну солідарність вам, усім вашим вірним та всьому ліванському народові, а також наше глибоке та щире співчуття родинам загиблих», — йдеться у листі.

Блаженніший Святослав наголосив, що Українська Греко-Католицька Церква єднається зі своїми ліванськими Церквами-сестрами і молиться за жертв цієї трагедії.

«Ми хочемо огорнути вашу Церкву та вашу країну нашою братерською любов’ю та запевнити вас у духовній підтримці в ці часи великої втрати, болю та непевності. Ця жахлива трагедія шокувала весь світ і ми молимося, щоб весь світ об'єднався, надаючи свою підтримку ліванському народові, який так багато вистраждав протягом історії і вже постраждав від глобальної пандемії, економічної кризи та політичних непорозумінь. Ваше місто сильно постраждало, подібно до чоловіка, якого залишили помирати на дорозі до Єрихону. Сьогодні весь світ покликаний стати добрим самарянином, який спонукуваний співчуттям вилікує ваші рани», — наголосив Глава Церкви.

«Дорогі брати і сестри, ми поруч з вами. Ми просимо Господа, щоб Він полегшив ваші страждання, щоб Він прийняв у свої обійми невинні жертви, і щоб Його нескінченна любов подала зцілення розбитим серцям! Нехай наш Господь, який своєю смертю та святим воскресінням смерть подолав, прийме душі померлих та дарує їм вічний упокій у Своєму Царстві. Нехай Господь дарує свій зцілюючий мир серцям усіх тих, хто втратив своїх близьких у цій трагедії. Огортаємо вас своєю молитвою та солідарністю у вічній надії на воскресіння», — додав Отець і Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *