Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Надання неправомірної вигоди – кримінальна відповідальність

259 відмов від пропозицій неправомірної вигоди отримали подорожувальники від прикордонників з початку року під час в’їзду та виїзду з України.

Минулої доби троє наших співвітчизників та двоє іноземців намагалися підкупити співробітників Держприкордонслужби.  3 тис. грн, 1 тис. грн, 300 грн, 1 тис. угорських форинтів та 150 молдовських лей  – такі кошти  ладні були платити громадяни за пропуск через кордон та лінію розмежування без встановлення додатку «Дій вдома» або звільнення від обсервації.

Правопорушення були задокументовані прикордонниками Подільського, Луганського, Мукачівського та Чернівецького загонів в пунктах пропуску «Кучурган», «Лужанка», «Мамалига» та КПВВ «Станиця Луганська».

У всіх випадках за ознаками ст.369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) до Нацполіції прикордонниками направлено повідомлення для внесення відомостей до ЄРДР.

Зазначимо, Держприкордонслужба України чітко дотримується вимог постанов  КМУ щодо встановлення карантинних правил. Додатково інформуємо, що рішенням Уряду визначено категорію осіб, які обов’язково підлягають самоізоляції – це особи, які перетинають державний кордон та прибувають з держави або є громадянами держав із значним поширенням COVID-19 (виняток становлять окремі категорії громадян). Такі подорожуючі зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток «Дій вдома», а у разі неможливості його застосування – вибути на обсервацію. Більш детально щодо встановлення карантинних правил можна ознайомитись за посиланням:  https://is.gd/4rQa8G

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *