Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Папа надіслав допомогу Церкві Лівану, виражаючи близькість його народові

Папа надіслав допомогу Церкві Лівану, виражаючи близькість його народові
Дикастерія сприяння цілісному людському розвитку повідомила в своєму комюніке, що Святіший Отець надіслав Ліванській Церкві 250 000 євро, аби відповісти на потреби людей, що постраждали внаслідок вибуху в бейрутському порту.

Світлана Духович – Ватикан

Папа Франциск надіслав через Дикастерію сприяння цілісному людському розвитку початкову допомогу в розмірі 250 тисяч євро для потреб Церкви Лівану в цей час великих труднощів і страждань. Про це повідомляється в комюніке цієї ватиканської установи, опублікованому в п’ятницю, 7 серпня 2020 року. «Ця пожертва, – читаємо в заяві, – є вираженням уваги Святішого Отця та близькості до постраждалого населення та його батьківської близькості з людьми, що переживають серйозні труднощі».

Грошова допомога була надіслана через Апостольську нунціатуру в Бейруті й буде використана для допомоги постраждалим від жахливого вибуху, що стався в порту міста 4 серпня, спричинивши смерть багатьох людей; сотні тисяч осіб отримали поранення та втратили свої помешкання, крім того, зруйновані будівлі громадського обслуговування, церкви, монастирі та медичні установи. Через свої осередки «Caritas» Церква з нагальністю відповіла на потреби, спричинені трагедією, надаючи медичну допомогу та організовуючи притулки для тих, хто втратив власний дім.

 Очільники Дикастерії сприяння цілісному людському розвитку приєднуються до слів Вселенського Архиєрея, які він промовив наприкінці загальної аудієнції в середу, 5 серпня 2020 р.: «Молімося за жертви та за їхні родини; й молімося за Ліван, аби завдяки старанням всіх соціальних, політичних і релігійних компонентів, країна змогла здолати цей настільки трагічний і болючий момент і з допомогою міжнародної спільноти здолати серйозну кризу, яку переживає». 

 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *