Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

Не кидайте ведмедям своїх неповоротких друзів – Національна паркова служба США вказує, як вберегтись від нападу ведмедя

Влітку багато американців відвідують природні парки та заповідники. Відпустки на природі означають більшу ймовірність зустрічі з дикими мешканцями лісу. Національна паркова служба США видала рекомендації стосовно того, що робити при зустрічі з ведмедем.

«Будь ласка, не втікайте від ведмедів і не штовхайте до них своїх більш неповоротких друзів, намагаючись врятуватись» – так починаються рекомендації Національної паркової служби США, написані у жартівливому тоні. Не робіть цього, «навіть якщо думаєте, що дружба завершується», – додали в Службі.

Для того, щоб уникнути нападу, американські природознавці рекомендують повільно просуватись вбік. Це дозволяє спостерігати за рухами звіра і не перечепитись.

Служба не радить втікати від ведмедя, бо вони, як і собаки, женуться за тим, хто втікає. Також не рекомендується залазити на дерево.

Ще одна порада – дати знати ведмедю, що ви – людина, а не здобич. «Ми рекомендуємо, скористатись для цього своїм голосом (Махати руками, показуючи, що у вас великий палець протистоїть іншим, не матиме жодного сенсу для ведмедя)».

В Службі нагадують, що ведмеді, зазвичай, не хочуть нападати на людину. Вони можуть стати на задні лапи, щоб краще роздивитись чи вловити запах. «Коли ведмедь стоїть, він, як правило, зацікавлений, а не загрозливий», – йдеться в рекомендаціях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *