Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

«Улюблений і покликаний Богом»: місяць покликань в Бразилії

«Улюблений і покликаний Богом»: місяць покликань в Бразилії
Покликання як відповідь на любов Бога, Який перший нас полюбив, у центрі уваги місяця покликань в Бразилії, під час якого місцева Церква дякує за розмаїті дари для добра громади.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Протягом серпня Католицька Церква в Бразилії проводить «Місяць покликань», який присвячений різним формам життя, відданого Богові в уважності до Його задуму щодо кожного з нас. З цієї нагоди відповідні комісії єпископату, разом із національною Конференцією богопосвячених осіб, приготували спеціальну молитовну програму для «пробудження покликань»

Цінні в Божих очах

«Улюблений та покликаний Богом» – так звучить тема ініціативи, підзаголовком якої стали слова з Книги пророка Ісаї: «Ти цінний в моїх очах, гідний пошани та любові». Метою цьогорічної кампанії є допомогти зрозуміти, що «кожна людська істота – люблена Богом, покликана Отцем і послана, аби повноцінно жити своїм християнським покликанням у різні способи всередині Церкви та суспільства».

«Першою істиною є те, що Бог нас любить, і ми ніколи не повинні в цьому сумніватися, навіть якщо це може трапитися у важкі хвилини, – наголошує єпископ Жозе Альбуркерке, відповідальний за душпастирство покликань. – Бо за будь-яких обставин ми є безмежно любленими, тож місяць покликань має на меті підкреслити саме це: ми покликані любити, бо, перш усього, нас полюбили».

Розмаїття покликань

Програма включає різні ініціативи, між якими – проказування особливої молитви на вервиці в прямому ефірі католицьких засобів комунікації кожної середи. Перший тиждень (від 2 до 8 серпня) був присвячений покликанню дияконів, священиків і єпископів, тобто, служінням, які випливають зі свячень. Другий тиждень (9-15 серпня) присвячений роздумам над покликанням тата, мами й дітей і сімейному співжиттю. Саме в цей період відзначається Національний тиждень сім’ї, організований комісією родинного душпастирства, перший день якого – 9 серпня – День батька в Бразилії.

Наступний етап, що триватиме від 16 по 22 серпня, буде зосереджений на покликанню до богопосвяченого життя, тобто, тим, які складають обіти вбозтва, чистоти й послуху. З цієї нагоди цього року вперше проводитиметься Національний тиждень богопосвяченого життя. Врешті, протягом заключного тижня Церква в Бразилії зверне увагу на покликання мирян та їхні розмаїті служіння в громаді.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *