Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Можливість санкцій щодо Білорусі прокоментував високопосадовець Держдепу США

Державний департамент США уважно слідкує за подіями у Білорусі і надзвичайно занепокоєний ситуацією. Сполучені Штати будуть надалі підтримувати і робити заяви на підтримку принципів, які є важливими для Америки та майбутнього Білорусі. Про це високопосадовець Держдепу США Джордж Кент заявив під час онлайн дискусії організованої американським аналітичним центром Atlantic Council.

Кент також відзначив, що протягом останніх років США докладали зусиль для нормалізації дипломатичних відносин із Білоруссю. Дипломат відзначив, що метою зближення було встановлення діалогу як з державою, так і з громадянським суспільством у країні.

Раніше стурбованість президентськими виборами у Білорусі висловили Адміністрація президента США, Державний Департамент США та голова Комітету Сенату з міжнародних відносин. Державний департамент США оприлюднив заяву Держсекретаря Майка Помпео, де президентські вибори у Білорусі названі “невільними і несправедливими”.

“Сполучені Штати глибоко стурбовані тим, як 9 серпня були проведені вибори у Білорусі, які були невільні і несправедливі. Ми жалкуємо, що спостерігачі ОБСЄ не отримали вчасно запрошення для моніторингу процесу голосування. Вільні, чесні та конкурентні вибори є

Коментуючи питання можливих санкції щодо Білорусі у зв’язку із виборами, Джордж Кент, який посідає посаду заступника помічника державного секретаря, також відзначив, що США не знімали із Білорусі усіх накладених на країну санкцій.

"Ми не знімали усіх наших санкцій. Досі лишаються деякі санкції накладені в рамках Акту про демократію у Білорусі (Belarus Democracy Act – англ.)", – заявив чиновник, – "Європейський Союз зняв свої санкції у 2016-му році. Тож, хоча питання щодо рішень та механізмів зазвичай координуються, ситуація для США та ЄС дещо відмінна".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *